CytryNova Inspiracja
Dobry wieczór – w końcu po upalnym, letnim dniu :)


Jak pewnie zaważyłyście radykalnie zmieniłam wygląd bloga na jaśniejszy.
Po prostu trafiłam ostatnio na czarną stronę z białym tekstem i nie było to dla mnie miłe przeżycie…  Mam nadzieję, że teraz lepiej Wam się czyta :), ale do rzeczy…

Dziś krótki, cytrynowo - orzeźwiający post.
Napatrzyłam się ostatnio na przepiękne owocowe zdobienia techniką Micropainting – jeju, jak ja bym chciała tak malować…

Postanowiłam zmalować sobie cytrynki. 


Paznokcie na palcach środkowym i serdecznym pomalowałam na biało. Na trzech pozostałych oczywiście zrobiłam (mój ukochany) gradient, biało – cytrynowy, przy użyciu lakieru Miss Sporty Clubbing Color  nr 140.  Użyłam go również do zrobienia podkładu pod cytrynki na białym lakierze.


W miejscu powstawania owoców nałożyłam ozdobny top od Chroma Durlin – dostałam go w prezencie od koleżanki i użyłam po raz pierwszy. Delikatne foliowe złotka zaimitowały mi pestki. 


Całość wyrównałam i zmatowiłam bloczkiem. Środki cytryn namalowałam białą farbką akrylową za pomocą cieniutkiego pędzelka do zdobień, a obwódki żółtą. 


Zdobienie dalekie do ideału, ale chyba wyszło nawet fajnie skoro mój znajomy spytał po co nakleiłam sobie plasterki cytryn na paznokcie :)


Pozdrawiam letnio
Żaneta:)

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - dzięki temu wiem, że jesteście ze mną i razem tworzymy tego bloga! Jest to też dla mnie ogromna motywacja do pracy :) Komentarze proponujące obserwację za obserwację nie są mile widziane. Nie reklamuj się. Jeśli spodoba mi się u Ciebie - na pewno z Tobą zostanę....

Copyright © 2016 snaily , Blogger